Skocz do głównej treści strony
PCEN

Coś się kończy i coś się zaczyna

kasztan
kasztan obok budynku CEN
 

Szanowni Państwo, w szkołach na Pomorzy i w całej Polsce,  odbyły się już  uroczyste zakończenia roku szkolnego. Pojawiają się także wyniki egzaminów zewnętrznych.  Dziękuję za tegoroczne spotkania, w większości odbyły się on-line.

Do tych, które zapamiętałam najbardziej zaliczam jednak spotkanie terenowe, w ówczesnej "czerwonej strefie" w Żukowie. Spotkaliśmy się wówczas ze znanym już Państwu z wielu poprzednich zajęć terenowych drem Michałem Bulińskim.

Przed nami zapewne wiele spotkań z przyrodą  podczas urlopów, krótkich i dłuższych wyjazdów i zwykłych wyjść z domu. Tym z Państwa, którzy już rozpoczęli wypoczynek życzę żeby był udany. Niech proces "ładowania baterii" przebiegł sprawnie!

Kolejny rok szkolny to nowa oferta szkoleniowa, na pewno warto będzie zaglądać na naszą stronę www.cen.gda.pl

Miło mi Państwa poinformować, że do grona autorów zamieszczających wpisy na tej stronie tematycznej  dołącza Irmina Buczek- konsultantka ds. chemii i fizyki.

Na zdjęciu znajduje się kwitnący kasztan jadalny,  obserwacja "na żywo" możliwa jest  tuz obok budynku Centrum Edukacji Nauczycieli., Czy doczekamy się pierwszych owoców? To się okaże juz w kolejnym roku szkolnym :-) Po te i inne wiadomości zapraszamy na naszą stronę i do naszej placówki.

Magdalena Urbaś

Przejdź do góry strony