Skocz do głównej treści strony
PCEN

[Rekrutacja zakończona] CEN w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela konsultanta ds. edukacji matematycznej

Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku zatrudni na pół lub cały etat nauczyciela matematyki, posiadającego przynajmniej stopień nauczyciela mianowanego, na stanowisko nauczyciela konsultanta ds. edukacji matematycznej w kl. IV – VI szkoły podstawowej i gimnazjum.

Poszukujemy nauczyciela z bogatym warsztatem metodycznym. Mile widziane kompetencje w zakresie wykorzystywania w pracy dydaktycznej technologii multimedialnych i informatycznych oraz znajomość języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem swojego warsztatu pracy do dnia 25 sierpnia 2016 r. na adres mail: sekretariat@cen.gda.pl

Z osobami, które złożą dokumenty skontaktujemy się indywidualnie. Spełniający powyższe kryteria zostaną zaproszeni na spotkanie z dyrektorem Centrum.

Załączniki:

OŚWIADCZENIE

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2014 r. Dz. U. Poz. 1182 ze zm.) informuję, że:
1) Administratorem Danych jest Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, 80-401 Gdańsk, al. gen. J. Hallera 14.
2) Celem zbierania danych jest realizacja niniejszej rekrutacji.
3) Nie przekazujemy danych osobowych odbiorcom.
4) Każda osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane  ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5) Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą.

Przejdź do góry strony