Skocz do głównej treści strony
PCEN

VII Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku zaprasza do udziału w kolejnej edycji konferencji „Zdolni z Pomorza” pod hasłem Ciało człowieka – fascynująca maszyneria. Wydarzenie adresowane jest do uczniów starszych klas szkół podstawowych (kl. VII–VIII) oraz szkół ponadpodstawowych mieszkających w województwie pomorskim. Podczas obrad eksperci – zarówno wykładowcy, jak i uczniowie, odkryją przed słuchaczami tajemnice ludzkiego ciała w wielu jego wymiarach.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i umożliwia spojrzenie na powyższy temat przez pryzmat wybranych paneli dziedzinowych: z biologii, chemii, nauk technicznych i nauk humanistycznych. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu i wysłuchania wystąpień kolegów, których referaty zostały zakwalifikowane do wygłoszenia, zachęcamy do rejestracji w ramach wybranego panelu dziedzinowego.

Podczas przerwy będzie można się zapoznać nie tylko z działalnością partnerów wydarzenia, ale także z przygotowanymi przez uczniów posterami związanymi z tematem przewodnim konferencji.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w sobotę, 30 września.

Rejestracja do 24 września br.: OTWÓRZ

Źródło: PBP w Gdańsku

Przejdź do góry strony