Skocz do głównej treści strony
PCEN

Cykl ogólnopolskich konferencji „EduTrendy23”

Moje Bambino Sp. z o.o. zaprasza dyrektorów szkół i nauczycieli, przedstawicieli samorządów i powiatów, kierowników administracyjnych i gospodarczych oraz konsultantów cyfrowych do udziału w bezpłatnej konferencji i warsztatach: EduTrendy’23. Planowany cykl wydarzeń o charakterze edukacyjnym obejmuje sześć konferencji w sześciu miastach wojewódzkich Polski: Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu oraz Warszawie.

Celem Konferencji EduTrendy’23 jest dyskusja o aktualnych trendach w edukacji. To czas na przekazanie merytorycznej wiedzy oraz praktycznych rozwiązań, a także zaprezentowanie innowacyjnych narzędzi i pomocy, służących budowaniu nowoczesnej edukacji. Każde wydarzenie wchodzące w skład cyklu będzie stanowiło okazję do wysłuchania wartościowych wykładów prowadzonych przez ekspertów edukacyjnych – będących autorytetem w dziedzinie edukacji – oraz wzięcia udziału w warsztatach dających uczestnikom praktyczną wiedzę i rozwiązania gotowe do wdrożenia we własnej pracy zawodowej. To również zderzenie wielu perspektyw: polskiej i europejskiej, nauczycielskiej i dyrektorskiej, teraźniejszości i przyszłości.

Podczas wydarzenia zobaczą Państwo aranżację przestrzeni STREAM i dowiedzą się Państwo, jak może się ona stać narzędziem wzmacniającym nauczanie.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny.

Szczegóły/rejestracja: OTWÓRZ

Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym.

Źródło: Moje Bambino Sp. z o.o.

Przejdź do góry strony