Skocz do głównej treści strony
PCEN

Konkurs ORE dla szkół podstawowych – wdrażanie modułowych e-podręczników

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza publiczne szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie pn. Wybór szkoły podstawowej do pilotażu wdrażania modułowych e-podręczników. W ramach pilotażu nauczyciele otrzymają kompleksowe wsparcie merytoryczne i możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami dydaktycznymi. Wezmą także udział w kompleksowym szkoleniu wprowadzającym w zagadnienia korzystania z modułowych e-podręczników i ZPE oraz warsztatach rozwijających umiejętność pracy z modułowym e-podręcznikiem.

Nauczyciele otrzymają także stałe indywidualne wsparcie mentora, który jest ekspertem merytorycznym z danego przedmiotu oraz wsparcie z wykorzystania ZPE w zakresie tworzenia i modyfikacji modułowych e-podręczników.

Udział w pilotażu jest bezpłatny, realizowany w ramach projektu „Pilotażowe wdrożenie modułowych e-podręczników oraz opracowanie założeń do zaawansowanych technologicznie e-materiałów wspierających nowoczesne metody nauczania i uczenia się”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w zakresie Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie ORE, pod linkiem: ZOBACZ
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są pod linkiem: ZOBACZ
Poradnik Jak korzystać z modułowych e-podręczników znajduje się pod linkiem: ZOBACZ

Źródło: ORE

Przejdź do góry strony