Skocz do głównej treści strony
PCEN

Jak człowiek poznał i opanował energię? – szkolenie

Departament Energii Jądrowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Wydział Biologii i Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, instytucja szkoleniowa Stowarzyszenia Montessori bez granic oraz firma szkoleniowa WOJRON-EDU zapraszają nauczycielki i nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz klas „0” do udziału w bezpłatnym szkoleniu Jak człowiek poznał i opanował energię?

Szkolenie zostało zaplanowane tak, aby spełniało formalne wymogi doskonalenia zawodowego oraz by nauczycielki i nauczyciele uczestniczący w spotkaniu:

  • poszerzyli swoją wiedzę na temat opanowania przez człowieka energii;
  • udoskonalili warsztat metodyczny niezbędny do prowadzenia w nowej, atrakcyjnej formie zajęć dla dzieci przy wykorzystaniu nowych metod nauczania;
  • nabyli umiejętności rozmowy z dziećmi na temat nowych technologii energetycznych w tym budowy oraz funkcjonowania elektrowni jądrowych.

Uczestnicy szkolenia otrzymają pakiet edukacyjny „Energetyczny Kuferek”, dzięki któremu będą mogli przeprowadzić ćwiczenia i eksperymenty dotyczące historii odkrywania przez człowieka energii i wykorzystywania jej w życiu codziennym, m.in. plansze edukacyjne, gry, roboty solarne, odczynniki chemiczne do prowadzenia doświadczeń.

Termin: 23 września 2023 r. (sobota) w godz. 9:00–17:00
Miejsce: Przedszkole nr 49 „Miś” przy ul. Śląskiej 35a, Gdańsk (Przymorze)

W szkoleniu udział może wziąć tylko 35 nauczycielek i nauczycieli. Każda zgłaszająca się osoba otrzyma potwierdzenie rejestracji.

Tylko wysyłając wypełniony własnoręcznie formularz na adres e-mail: rekrutacja@poznajatom.edu.pl, można się zgłosić na szkolenie.

Szczegółowe informacje o inicjatywie edukacyjnej Poznaj Atom (formularz oraz program) umieszczone są na stronie www.poznajatom.edu.pl.

Program: ZOBACZ
Formularz zgłoszeniowy: ZOBACZ

Centrum informacyjne czynne jest od pon. do pt. w godz. 8:00–16:00, tel. 501 015 915, e-mail: poznajatom@poznajatom.edu.pl.

Organizatorzy zapewniają przerwy kawowe i lunch.

Źródło: Grupa Edukacyjna – Poznaj Atom

Jak człowiek poznał i opanował energię? – szkolenie

Przejdź do góry strony