Skocz do głównej treści strony
PCEN

EuroSkills Gdańsk 2023

Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na celebrowanie Europejskiego Roku Umiejętności niż wzięcie udziału w największym w Europie wydarzeniu związanym z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności?
Zachęcamy do kibicowania naszej Drużynie w EuroSkills Gdańsk 2023, czyli Mistrzostwach Europy Młodych Profesjonalnych, które odbędą się 5–9 września 2023 roku.
EuroSkills Gdańsk 2023 powita 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, którzy wezmą udział w konkursach i pokazach w 43 różnych umiejętnościach i zawodach.
Dla widzów również przygotowano wiele atrakcji – oprócz śledzenia zmagań konkursowych, będą na nich czekały strefy „Try-a-Skill”, panele dyskusyjne, targi szkół i koncerty.
To doskonała okazja do połączenia dwóch aktywności: kibicowania naszej Drużynie oraz rozwijania swoich pasji.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Szczegóły: ZOBACZ

W związku z organizacją EuroSkills Gdańsk 2023 organizatorzy poszukują otwartych, komunikatywnych, lubiących wyzwania osób, którzy chcą:

• spotkać pasjonatów i ciekawych ludzi z międzynarodowego środowiska,
• zdobyć doświadczenie przy organizacji prestiżowego przedsięwzięcia,
• dopisać interesującą pozycję do CV,
• otrzymać zaświadczenie z odbycia wolontariatu w ramach projektu EuroSkills Gdańsk 2023.

Wolontariat podczas Euroskills2023 to nie tylko okazja do zawarcia nowych przyjaźni w międzynarodowym środowisku, ale także do zdobycia pierwszego doświadczenia i rozwijania swoich pasji.

Szczegóły: ZOBACZ

Źródło: FRSE / DES UMWP

EuroSkills Gdańsk 2023

Przejdź do góry strony